Prawo rodzinne

Sprawy rodzinne to jedne z tych najczęściej rozstrzyganych przez sądy. Potrzebny Ci rzetelny adwokat rodzinny? Zaufaj kancelarii CKS!

Kancelaria adwokacka Chajec-Sołkowicz Kołba Sternak zajmuje się przede wszystkim sprawami z zakresu prawa: rodzinnego, karnego, cywilnego oraz gospodarczego.

W czym może pomóc Ci adwokat rodzinny?

W obszarze prawa rodzinnego nasza kancelaria oferuje reprezentację w sprawach między innymi o:

  • Separację;
  • Rozwód;
  • Władzę rodzicielską i kontakty z dzieckiem;
  • Alimenty;
  • Przysposobienie (adopcja dziecka);
  • Ustalenie ojcostwa;
  • Zaprzeczenie ojcostwa.

Adwokat rodzinny wesprze Cię nie tylko swoją wiedzą z zakresu prawa. To także Twój sojusznik, który okaże Ci zrozumienie oraz wesprze podczas trudnych chwil. Dzięki niemu nie będziesz musiał przejmować się formalnościami związanymi z postępowaniem.

Możesz nam zaufać!

Każdy adwokat rodzinny z kancelarii CKS to osoba o wysokich kwalifikacjach – szerokiej wiedzy i praktycznych umiejętnościach – oraz empatii. To cenne połączenie, które pozwala nam prowadzić skuteczne sprawy w imieniu naszych klientów. Zdajemy sobie sprawę, że kwestie rodzinne są bardzo delikatne i nierzadko wiążą się z silnymi emocjami. Dlatego też dobrze mieć wtedy po swojej stronę osobę, która spojrzy na sprawę z innej perspektywy. Wiedza i doświadczenie umożliwiają nam efektywnie ubiegać się o interesy klienta lub je zabezpieczać. Zajmujemy się formalnymi sprawami – przygotowujemy wnioski, pozwy, opracowujemy strategię postępowania – każde nasze działanie jest jawne, by klient mógł obdarzyć nas zaufaniem i współpracować z nami w poczuciu bezpieczeństwa. Pomagamy także w kompletowaniu niezbędnej dokumentacji, w tym dowodów na rzecz sprawy. Naszym priorytetem jest jak najlepsza pomoc prawna i wsparcie klienta – by decyzja sądowa była dla niego możliwie jak najkorzystniejsza. Z tego względu do każdego podchodzimy indywidualnie, z odpowiednią wrażliwością i profesjonalizmem.

Zapraszamy do kontaktu! Adwokaci z naszej kancelarii pomogą Ci dojść swoich praw.