O NAS

Świadczymy kompleksową obsługę prawną podmiotów indywidualnych, instytucji publicznych oraz firm. Doświadczenie i zaangażowanie naszego zespołu pozwoli spełnić Twoje oczekiwania. Dołożymy także należytej staranności w korzystnym rozwiązaniu Twojej sytuacji prawnej.

Kancelaria CKS

Kim jesteśmy

Oczekuj obsługi na najwyższym poziomie

Masz pewność, że przedstawimy Ci najkorzystniejszą i najprostszą drogę do rozwiązania Twojego problemu. Adwokat CKS wskaże także drogę, która będzie dla Ciebie najbardziej uzasadniona ekonomicznie.

Wynagrodzenie

Zastanawiasz się, ile będzie kosztowało nasze wynagrodzenie? Każdy nasz adwokat wspólnie z klientem ustala kwotę w sposób przejrzysty i jasny, bez żadnych wątpliwości. Nie ma problemu, abyś zapłacił w dogodnych ratach.

Godziny pracy

Żaden nasz adwokat nie pracuje w ściśle określonych godzinach. Spotkamy się z Tobą także w niestandardowych porach, po wcześniejszym umówieniu. Świadczymy również usługi online. Szanujemy Twój czas i dostosowujemy się do Twoich potrzeb.

Nasza wizja

Nasze standardy działania pozwalają świadczyć usługi najwyższej jakości, zarówno dla podmiotów gospodarczych jak i klientów indywidualnych. Dążymy do znalezienia skutecznych rozwiązań Twojego problemu.

W ramach obsługi prawnej zapewniamy:

  • kompleksowe doradztwo,
  • reprezentację przed sądami i innymi podmiotami,
  • windykację,
  • sporządzanie i analizę zawieranych umów.

Kancelaria w liczbach

0
BRONIMY
0
OSKARŻAMY
0
WYGRALIŚMY
0 +
REPREZENTUJEMY