O NAS

Świadczymy kompleksową obsługę prawną podmiotów indywidualnych, instytucji publicznych oraz firm. Doświadczenie i zaangażowanie naszego zespołu pozwoli spełnić Twoje oczekiwania. Dołożymy także należytej staranności w korzystnym rozwiązaniu Twojej sytuacji prawnej.

Kancelaria CKS

Kim jesteśmy

Oczekuj obsługi na najwyższym poziomie

Masz pewność, że przedstawimy Ci najkorzystniejszą i najprostszą drogę do rozwiązania Twojego problemu. Naszym celem jest także wskazanie drogi, która będzie dla naszych klientów najbardziej uzasadniona ekonomicznie.

Wynagrodzenie

Zastanawiasz się, ile będzie kosztowało naszego wynagrodzenie? Wspólnie ustalamy kwotę w sposób przejrzysty i jasny, bez żadnych wątpliwości. Nie ma problemu, abyś zapłacił w dogodnych ratach.

Godziny pracy

Nasz zespół nie pracuje w ściśle określonych godzinach. Spotkamy się z Tobą także w niestandardowych porach, po wcześniejszym umówieniu. Świadczymy również usługi online. Szanujemy Twój czas i dostosowujemy się do Twoich potrzeb.

Nasza wizja

Nasze standardy działania pozwalają świadczyć usługi najwyższej jakości, zarówno dla podmiotów gospodarczych jak i klientów indywidualnych. Dążymy do znalezienia skutecznych rozwiązań Twojego problemu.

W ramach obsługi prawnej zapewniamy:

  • kompleksowe doradztwo,
  • reprezentację przed sądami i innymi podmiotami,
  • windykację,
  • sporządzanie i analizę zawieranych umów.

Kancelaria w liczbach

0
BRONIMY
0
OSKARŻAMY
0
WYGRALIŚMY
0 +
REPREZENTUJEMY